Výuka náboženství ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče,

výuka náboženství organizovaná Římskokatolickou farností Povýšení svatého Kříže Prostějov bude v novém školním roce 2020/21 probíhat stejně jako v minulém školním roce centrálně.

Místem centrální výuky náboženství je budova CMG, ul. Komenského č. 17.

Čas je stanoven na čtvrtek od 16:30 hod. Výuka trvá 45 minut. Během školního roku můžete po skončení vyučování využít nabídku mše svaté s katechezí pro děti v 17:30 v kostele Povýšení sv. Kříže.

Výuka ve školním roce 2020/21 začíná 10.9.2019 v 16:30.

Informace o konání výuky a konání katecheze pro děti je každý týden zveřejněna v Nedělníku, který je k dispozici na nedělních bohoslužbách, na internetových stránkách farnosti a je možné se přihlásit k jeho odběru na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">nTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výuka dětí navštěvujících třetí třídu je součástí přípravy na první svatou zpověď a první svaté přijímání.

Vyplněnou přihlášku odevzdá dítě v hodině náboženství.