Ohlášky - 13.1.2013

Svátek Křtu Páně - 13. ledna 2013

Prožíváme Rok víry a Rok eucharistie.

Svátky v týdnu

• Čtvrtek - Památka sv. Antonína, opata
  • Pátek - Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů
  • Neděle - 2. neděle v mezidobí

Mše v Krasicích: čtvrtek 17,30h a neděle v 17h.
Mše u Milosrdných: pátek 7,15h a sobota 17h.
Příprava na 1. svaté přijímání: v neděli 13.1. v 11,30h.

1. Farní rada bude až za týden ve středu 23. 1.
  2. Týden modliteb za jednotu křesťanů – od 18. do 25. ledna. Ekumenická setkání se uskuteční v neděli 20. 1. v 17h v modlitebně na Šárce a ekumenická bohoslužba v neděli 27. 1. v 17h. v evangelickém kostele naproti gymnázia Jiřího Wolkra
  3. Oslavy Dona Boska – 2. února v naší farnosti oslavíme společně s mladými lidmi sv. Jana Boska, otce a učitele mládeže. Mše svatá bude v 16.00 hod., po ní agapé a večer budou mít animátoři ples v katechetickém sále. Prosíme o vaši  podporu těchto mladých lidí, kteří věnují svůj volný čas dětem a mladým lidem nějakým darem do tomboly.
  4. Prázdniny Stará Voda – uskuteční se ve dvou termínech 8.- 12. a 12. -16. února. Veškeré informace jsou na stránkách animatori.prostejov.cz.
  5. Dnes odpoledne bude oratoř od 14.30 do 16.30 hod., zveme děti a mládež