Ohlášky - 2.12.2012

1. neděle adventní - 2. prosince 2012

Prožíváme Rok víry. Začíná Rok eucharistie.

Svátky v týdnu

• Pondělí - Památka sv. Františka Xaverského, kněze
  • Čtvrtek - Sv. Mikuláše, biskupa
  • Pátek - Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
  • Sobota - Slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu
  • Neděle - 2. neděle adventní

Mše sv. v Krasicích: neděle v 17 hod., ve čtvrtek v 17.30 hod. s katechezí pro děti.
Večerní mše sv. v sobotu u Milosrdných: v 17 hod.
Začnou ranní mše u Milosrdných pátek v 7.15 hod.
Výstava o P. Janu Bulovi a P. Václavu Drbolovi na CMG.

1. Pondělní kancelář (dopolední i odpolední) jsme zrušili. Bude-li třeba něco vyřídit, přijďte prosíme ihned po ranní mši sv.(do 9,00).
  2. Farní rada bude ve středu 5.12. v 18.45 hod.
  3. Dnes bude Adventní zastavení CMG v 15 hod. u Povýšení. Přijďte se studenty ztišením zahájit čas adventní.
  4. Oratoř dnes nebude, příští bude v neděli 16. 12.
  5. Roráty: budou v po, st, pá, v 6,45 u Povýšení. Pro děti pak budou mít snídani na faře (rohlíky a kakao). V 7,00 každý pracovní den bude bohoslužba slova a sv. přijímání.
  6. Adventní duchovní obnova prostějovských farností s P. Vojtěchem Šímou: v pátek 7. 12. v 15,30 křížová cesta, v 16,30 přednáška. V sobotu 8. 12. ranní mše svatá, pak v 9,00 přednáška Povýšení. Srdečně zveme.
  7. Koncert Ondřeje Muchy pořádá KDU-ČSL a farnost v sobotu 8. 12. v 18 hod. u Povýšení.
  8. Předvánoční prodej knih bude v neděli 9.12. na faře.
  9. Vánoční prázdniny na Staré Vodě pro děti do 12 let, na Annabergu od 13 let s lyžováním. Bližší informace na animatori.prostejov.cz
  10. INRI – jsou u kancionálů.