Přímý přenos aktuálního dění v kostele Povýšení sv. Kříže naleznete po kliknutí na tento odkaz:

Přejít na živý přenos z kostela

Aktualita k přihlašování se na bohoslužby

Vytisknout
Kategorie: Ohlášky

Milí farníci, věnujte pozornost aktuálním informacím týkajících se přihlašování na bohoslužby. Ve všední dny to není nutné. Možný počet 40 účastníků sotva přesáhneme. Přihlašovat se budeme pouze na slavnosti a neděle. Telefonní automat  na čísle 588507605 nyní nabízí mši svatou v 15:00 na Silvestra a všechny mše svaté na Slavnost Matky Boží Panny Marie na Nový rok. Vše již by mělo fungovat správně. Tak toho určitě využijte. Další mše svaté na které se budeme přihlašovat a automat je bude nabízet postupně od pátku jsou tyto: v sobotu 2.1. v 18:00 a všechny v neděli 3.1. Přihlašování pomocí automatu je velmi snadné. Ostatní možnosti přihlašování uvedené v Nedělníku využívejte jen, když se první možnost nepodaří. Děkuji 

P. ICLic. Mgr. Aleš Vrzala, farář a děkan

Copyright 2012, Tento web spravuje InterInvest Moravia, s.r.o., která je také administrátorem portálu Můj Prostějov a dalších...

Joomla Templates by Wordpress themes free