Přímý přenos aktuálního dění v kostele Povýšení sv. Kříže naleznete po kliknutí na tento odkaz:

Přejít na živý přenos z kostela

Aktuality - neděle 6.12.2020

Vytisknout
Kategorie: Ohlášky

Milí farníci, zítra je neděle a s ní se nabízí možnost být po delší době na mši svaté v kostele. Platí omezení počtu osob – pro náš farní kostel Povýšení svatého Kříže je to 120 osob a další omezení, která se týkají průběhu bohoslužby. Ti, kdo nepatří do jedné domácnosti se snaží dodržovat dvoumetrové rozestupy a společně se nezpívá.  Jelikož náš farní kostel je největší z kostelů farnosti, budou v neděli 6.12. mše svaté jenom u Povýšení a to v 7:30 v 9:00 a v 10:30. Večerní bohoslužba slova v Krasicích nebude. Ale bude možnost přistoupit ke zpovědi a sv. přijímání u Povýšení od 16:00 do 17:00. Také jste zváni v sobotu 5.12. v 19:00 na modlitbu růžence, kterou budeme obětovat za všechny nemocné, zvláště za otce arcibiskupa Jana. A v neděli 6. 12. jste také v 19:00 zváni na večerní modlitbu. Vše nadále přenášíme na YouTube, ale rádi bychom se s Vámi setkali opět v kostele. Podrobnosti k příštímu týdnu budou jako vždy v Nedělníku.  Dozvíte se třeba, že v pondělí, ve středu a v pátek budou opět roráty. Aleš Vrzala, farář

Copyright 2012, Tento web spravuje InterInvest Moravia, s.r.o., která je také administrátorem portálu Můj Prostějov a dalších...

Joomla Templates by Wordpress themes free