Přímý přenos aktuálního dění v kostele Povýšení sv. Kříže naleznete po kliknutí na tento odkaz:

Přejít na živý přenos z kostela

Aktuality od čtvrtka 3.12.2020

Vytisknout
Kategorie: Ohlášky

Milí farníci, od čtvrtka 3. prosince není nutné se na bohoslužby přihlašovat, náš kostel Povýšení svatého Kříže má dostatečnou kapacitu na to, aby se při 30% obsazenosti míst v kostele mohlo mše svaté zúčastnit až 120 lidí. Platí povinnost dodržovat dvoumetrové rozestupy v jedné řadě lavic, pokud nepatří lidí do jedné domácnosti. Dále nosit roušku, vynechat pozdravení pokoje podáním ruky a společně nezpívat.

A tom, jak budou bohoslužby v neděli, budete včas informování, samozřejmě bude mše svatá v 7:30 a v 10:30 u Povýšení.

P. Aleš Vrzala, farář

Copyright 2012, Tento web spravuje InterInvest Moravia, s.r.o., která je také administrátorem portálu Můj Prostějov a dalších...

Joomla Templates by Wordpress themes free