Přímý přenos aktuálního dění v kostele Povýšení sv. Kříže naleznete po kliknutí na tento odkaz:

Přejít na živý přenos z kostela

Aktuality k 18.11.2020

Vytisknout
Kategorie: Ohlášky

Milí farníci, od středy 18.11. je možná účast pro 15 osob na bohoslužbách. Dvě místa jsou vždy rezervována pro toho, na jehož úmysl je mše svatá sloužena. Kdo má zájem o účast na bohoslužbě se musí přihlásit pomocí telefonního automatu na čísle 588507605. Na číslo je nutné zavolat, není možné poslat SMS. Celé přihlášení trvá asi dvě a půl minuty a končí přáním požehnaného dne. Buďte trpěliví a čekejte vždy na další krok. Důležité je nahlášení jména. K tomu Vás automat vyzve. Přihlašujete se vždy na nejbližší volnou mši svatou, není možné si vybrat konkrétní mši. Až jsou místa na jednu mši svatou vyčerpána, nabízí automat další mši svatou. Pokud Vám nabízená mše nevyhovuje, pak Vás automat vyzve k zavěšení. Je možné nahlásit také dva účastníky, vše Vám telefonní automat řekne. Pokud po přihlášení na číslo zavoláte znovu, dozvíte se, na jakou mši jste nahlášení a můžete rezervaci také zrušit. Je to telefonní automat, který běží na počítači, takže si s ním nepopovídáte, ale když uděláte, co vám řekne, pak se úspěšně přihlásíte k účasti na mši svatou.

 Ať se to všem úspěšně podaří. P. Aleš Vrzala, farář

Copyright 2012, Tento web spravuje InterInvest Moravia, s.r.o., která je také administrátorem portálu Můj Prostějov a dalších...

Joomla Templates by Wordpress themes free