Přímý přenos aktuálního dění v kostele Povýšení sv. Kříže naleznete po kliknutí na tento odkaz:

Přejít na živý přenos z kostela

Aktuální informace z farnosti k 22.10.2020

Vytisknout
Kategorie: Ohlášky

Milí farníci, opět se od zítřka zpřísňují opatření. Proto již nebude možné konat bohoslužby pro 6 lidí, bohoslužby se budou konat, ale budou se účastnit jen ti, kteří jsou nezbytně nutní ke konání bohoslužby. Podávání svatého přijímání po nebo před bohoslužbou se ruší. Bohoslužby a modlitba růžence v sobotu a večerní modlitba v neděli jsou přenášeny na youtube.com/prostejovfarnost. Kostel PsK bude kromě bohoslužeb  během den otevřený k osobní  modlitbě a budeme možné využít individuálních duchovních služeb - kněze bude možné kontaktovat z kostela.  Materiály k výuce náboženství jsou na farních stránkách, již jsou tam hodiny z minulého týdne.  Modleme se za sebe navzájem i za všechny ostatní. Aleš Vrzala, farář 

Copyright 2012, Tento web spravuje InterInvest Moravia, s.r.o., která je také administrátorem portálu Můj Prostějov a dalších...

Joomla Templates by Wordpress themes free