Ohlášky - 2.11.2014

• Úterý - Památka sv. Karla Boromejského, biskupa
  • Pátek - První pátek v měsíci
  • Neděle - Svátek Posvěcení lateránské baziliky

Mše v Krasicích: neděle 17 hod. a čtvrtek 17:30 hod.
Mše u Milosrdných: zatím nejsou, opravy skončeny, bude ještě úklid

1. Hřbitov – dušičková pobožnost – neděle 2. 11. v 15 hod.
  2. Kostel Milosrdní – středa 5. 11. – 9 hod. úklid. Prosíme o pomoc.
  3. Plnomocné odpustky pro duše v očistci – na hřbitově již od soboty 25. 10. do 8. 11. (modlitba za zemřelé). V kostele v sobotu 1. 11. odpoledne a v neděli 2. 11. celý den (Otče náš, Vyznání víry). + Vždy: zpověď, přijímání, modlitba na úmysl Sv. otce.
  4. Děkanátní pouť za obnovu rodin a nová kněžská a řeholní povolání s Otcem arcibiskupem v Olomouci v katedrále v sobotu 15. 11. 2014 začátek v 15 hod. Odjezd autobusu bude ve 14 hod. Prosím hlaste se v kanceláři.
  5. Páteční oratoř: 14 – 16:30 hod., SHM pro děti v katechetickém sále. Zveme.
  6. Výstava o Matce Vojtěše Hasmandové – Povýšení ještě dnes. Zítra do Konice.
  7. Charita Prostějov vyhlašuje materiální sbírku v rámci humanitární pomoci lidem na Ukrajině – viz plakátek.