Ohlášky - 28.9.2014

• Pátek - První pátek v měsíci
  • Sobota - Památka sv. Františka z Assisi
  • Neděle - 27. neděle v mezidobí

Mše v Krasicích: neděle 18 hod. a čtvrtek 17:30 hod.
Mše u Milosrdných: až do skončení oprav nejsou.

1. Koncert – Slávek Klecandr ze skupiny Oboroh, dnes v 17 hod. v kapli Nejsvětější Trojice, zde u Povýšení. Pořádá naše farnost. Móóóc srdečně zveme.
  2. Poutní mše sv. – kaple sv. Andělů strážných, čtvrtek 2. 10. v 17 hod. Zveme.
  3. Mše sv. v DD Nerudova – sobota 4. 10. v 9:30 hod.
  4. Páteční oratoř: 14 – 16:30 hod., pořádá SHM pro děti v katechetické místnosti. Zveme.
  5. Náboženství: Prosím žáky 2. stupně ZŠ nebo studenty adekvátních tříd víceletých gymnázií, aby se přihlašovali do náboženství na faře.
    Náboženství pro žáky 2. stupně ZŠ a studenty víceletých gymnázií bude ve středu v 15:30 hod. s Otcem jáhnem Petrem Hubáčkem a ve čtvrtek v 15 hod. s P. Leo Červenkou.
    Rozvrhy výuky náboženství již jsou vyvěšeny na nástěnce. Prosím přihlašujte děti do náboženství. Přihlášky na stolku u vchodu nebo na školách.
  6. V měsíci říjnu bude v kostele Povýšení putovní výstava o služebnici Boží Matce Vojtěše Hasmandové.
  7. Vernisáž fotografií Aleše Deutsche „Scházení“, pondělí 29. 9. v 16 hod. v Regionálním informačním centru prostějovského zámku – do 31. 10. 2014.