Ohlášky - 18.5.2014

• Úterý - Památka sv. Klementa Maria Hofbauera, kněze
  • Sobota - Slavnost Panny Marie, Pomocnice křesťanů
  • Neděle - 6. neděle velikonoční

Večerní chvály u Povýšení – neděle po májové pobožnosti. Zveme.
Mše v Krasicích: neděle 18 hod., čtvrtek 17:30 hod.
Mše u Milosrdných: až do skončení oprav nejsou.

1. Májové pobožnosti u Povýšení – denně kromě středy v 18 hod. V sobotu po mši sv. Před májovou se modlíme růženec asi od 17:30 hod.
  2. Úklid Rajské zahrady a kaple Nejsvětější Trojice před Nocí kostelů – středa 21. 5. odpoledne v 17 hod. Prosíme o pomoc. Děkujeme za pomoc v sobotu dopoledne.
  3. Koncert v Paxu u kostela C+M – dnes 18. 5. v 18 hod. Program: Barokní hudba – arciloutna a zpěv. Zveme.
  4. Mše sv. v kapli sv. Anny v Drozdovicích – již tuto středu 21. 5. v 18 hod.
  5. Mše sv. v kapli sv. Andělů strážných – již tento čtvrtek 22. 5. v 10:30 hod.
  6. Noc kostelů – pátek 23. 5. od 18 hod. Prosím zapisujte se na služby hlídání kostela. Je zapotřebí, aby zde bylo aspoň 7 lidí celý večer. Děkuji.
  7. Zpovídání dětí k 1. sv. přijímání u C+M, jejich rodičů a kmotrů – sobota 24. 5. od 9 hod. První sv. přijímání u C+M bude v neděli 25. 5. v 9 hod., u Povýšení bude v neděli 15. 6.
  8. Pouť rodin a dětí do Fryštáku – sobota 24. 5. 2014. Srdečně zveme.
  9. Farní pouť – sobota 7. 6. do Králík. Pojedeme autobusem, prosím přihlašujte se v sakristii, nebo v kanceláři.
  10. Páteční oratoř pro děti: 14 – 16:30 hod. v Katechetické místnosti. Zvou Animátoři.
  11. Termíny letních prázdnin jsou již obsazeny. Je potřeba donést papírovou přihlášku s podpisy rodičů.