Ohlášky - 11.5.2014

4. neděle velikonoční - 11. května 2014 - Den modliteb za povolání k duchovnímu stavu

Svátky v týdnu

• Úterý - Panny Marie Fatimské
  • Středa - Svátek sv. Matěje, apoštola
  • Pátek - Svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka
  • Neděle - 5. neděle velikonoční

Večerní chvály u Povýšení – neděle po májové pobožnosti. Zveme.
Mše v Krasicích: neděle 18 hod. , čtvrtek 17:30 hod.
Mše u Milosrdných: až do skončení oprav nejsou.

1. Májové pobožnosti u Povýšení – denně kromě středy v 18 hod. V sobotu po mši sv.? Před májovou se modlíme růženec asi od 17:30 hod.
  2. Setkání seniorů – čtvrtek 15. 5. po ranní mši sv. na faře. Zveme.
  3. Úklid věže, Rajské zahrady a kaple Nejsvětější Trojice před Nocí kostelů – sobota 17. 5. dopoledne po mši sv. a středa 21. 5. odpoledne v 17 hod. Prosíme o pomoc.
  4. Koncert v Paxu u kostela C+M – příští neděli 18. 5. v 18 hod. Program: Barokní hudba – arciloutna a zpěv. Zveme.
  5. Od 13. 5. začínají opravy v kostele u Milosrdných. Sobotní večerní mše v 17 hod. budou až do skončení oprav u Povýšení. Páteční ranní mše sv. odpadají.
  6. Prosím zapisujte se na služby hlídání kostela na Noc kostelů v pátek 23. 5. Je zapotřebí, aby zde bylo aspoň 7 lidí celý večer. Děkuji.
  7. Pouť rodin a dětí do Fryštáku – sobota 24. 5. 2014. Srdečně zveme.
  8. Farní pouť – sobota 7. 6. do Králík.
  9. Páteční oratoř pro děti: 14 – 16:30 hod. v Katechetické místnosti. Zvou Animátoři.
  10. Na stránkách Salesiánského hnutí mládeže Prostějov, www.shmpv.cz, jsou již vyvěšeny termíny letních prázdnin. Je možno se přihlašovat.