Ohlášky - 4.5.2014

3. neděle velikonoční - 4. května 2014

Svátky v týdnu

• Úterý - Svátek sv. Dominika Savia; Památka sv. Jana Sarkandra, kněze a mučedníka
  • Čtvrtek - Panny Marie, Prostřednice všech milostí
  • Neděle - 4. neděle velikonoční –

Den modliteb za povolání k duchovnímu stavu
Večerní chvály u Povýšení – neděle 18:15 hod. Zveme.
Mše v Krasicích: neděle 18 hod. , čtvrtek 17:30 hod.
Mše u Milosrdných: pátek 7:15 hod., sobota 17 hod.

1. Tento týden, 5. – 11. 5., je Týden modliteb za duchovní povolání. Nezapomeňme na to v modlitbě a v přímluvách.
  2. Dnes, v neděli 4. 5., ve 14 hod. – žehnání kol, In-line bruslí, skateboardů a koloběžek na Rajské zahradě u kostela Povýšení sv. Kříže. Bližší informace na farních stránkách.
  3. Varhanní koncert – středa 7. 5. v kostele u Milosrdných v 18 hod. Účinkuje varhaník p. Petr Rajnoha v rámci festivalu Prostějovské dny hudby. Vstupné dobrovolné na opravu varhan u Povýšení sv. Kříže.
  4. Májové pobožnosti u Povýšení – denně kromě středy a soboty v 18 hod. Před májovou se modlíme růženec.
  5. Úklid věže, Rajské zahrady a kaple Nejsvětější Trojice před Nocí kostelů – sobota 17. 5. dopoledne po mši sv. a středa 21. 5. odpoledne v 17 hod.
  6. Koncert v Paxu u kostela C+M – neděle 18. 5. v 18 hod. Program: Barokní hudba – arciloutna a zpěv.
  7. Od 13. 5. začínají opravy v kostele u Milosrdných. Poslední mše před opravami bude příští sobotu 10. 5. v 17 hod.
  8. Farní pouť – sobota 7. 6. do Králík.
  9. Páteční oratoř pro děti: 14 – 16:30 hod. v Katechetické místnosti. Zvou Animátoři.
  10. Na stránkách Salesiánského hnutí mládeže Prostějov, www.shmpv.cz, jsou již vyvěšeny termíny letních prázdnin. Je možno se přihlašovat.