Ohlášky - 27.4.2014

• Pátek - Památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
  • Sobota - Svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
  • Neděle - 3. neděle velikonoční

Večerní chvály u Povýšení – neděle 18:15 hod. Zveme.
Mše v Krasicích: neděle 18 hod. , Pouť – čtvrtek 18 hod.
Mše u Milosrdných: pátek 7:15 hod., sobota 17 hod.
Mše v DD Nerudova: sobota 9:30 hod.

1. Pobožnost k Božímu milosrdenství – dnes v 15 hod. u Povýšení.
  2. Kaple sv. Anny – mše sv. ve středu 30. 4. v 17 hod.
  3. Farní rada – středa 30. 4. v 19 hod. na faře.
  4. Pouť ke sv. Josefu, dělníku v Krasicích – čtvrtek 1. 5. v 18 hod.
  5. Májové pobožnosti u Povýšení – od pátku 2. 5., denně kromě středy a soboty v 18 hod. Před májovou se modlíme růženec od 17:40 hod.
  6. Páteční oratoř pro děti: 14 – 16:30 hod. v Katechetické místnosti. Zvou Animátoři.
  7. Ve dnech 1. – 3. května brigáda na Annabergu – možno přijet kdykoliv, info na farních stránkách: prostejovfarnost.mzf.cz.
  8. V neděli 4. 5. ve 14 hod. – žehnání kol, inline bruslí, skateboardů a koloběžek na Rajské zahradě u kostela Povýšení sv. Kříže, info na farních stránkách.
  9. Varhanní koncert – středa 7. 5. v kostele u Milosrdných v 18 hod. Účinkuje varhaník p. Petr Rajnoha v rámci festivalu Prostějovské dny hudby. Vstupné dobrovolné na opravu varhan u Povýšení sv. Kříže.
  10. Na stránkách Salesiánského hnutí mládeže Prostějov, www.shmpv.cz, jsou již vyvěšeny termíny letních prázdnin. Je možno se přihlašovat.