Ohlášky - 2.3.2014

• Středa - Popeleční středa
  • Pátek - 1. pátek v měsíci
  • Neděle - 1. neděle postní

Mše v Krasicích: čtvrtek 17:30 hod. a neděle 17 hod.
Mše u Milosrdných: pátek 7:15 hod. a sobota 17 hod.
Příprava na 1. svaté přijímání – Povýšení: neděle 11:30 hod.

1. Popeleční středa – mše sv. s udělováním popelce: Povýšení v 8 hod., C+M v 17 hod., Povýšení v 18 hod.
    Den přísného postu: půst újmy a půst od masa.
  2. Školní mše CMG s udělováním popelce – popeleční středa ve 12:30 hod. v kostele C+M.
  3. Křížové cesty: pátek 17:30 hod. a neděle 15 hod., u C+M v pátek v 15 hod.
  4. Milosrdní – v sobotu 8. 3. v 17 hod. si připomeneme sv. Jana z Boha.
  5. Postní duchovní obnova prostějovských farností s P. Kamilem Obrem se uskuteční 14. a 15. března v kostele u Povýšení. Téma postní obnovy: „S Kainovým znamením“.
  6. Páteční oratoř pro děti: 14 – 16:30 hod. v Katechetické místnosti. Zvou Animátoři.
  7. Na stránkách Salesiánského hnutí mládeže Prostějov, www.shmpv.cz, jsou již vyvěšeny termíny letních prázdnin. Je možno se také již přihlašovat.