Ohlášky - 23.2.2014

7. neděle v liturgickém mezidobí - 23. února 2014

Svátky v týdnu:

• Úterý - Památka sv. Aloise Versiglia, biskupa a Kalista Caravaria, kněze, salesiánských mučedníků
  • Sobota - Sobotní památka Panny Marie
  • Neděle - 8. neděle v mezidobí

Mše v Krasicích: čtvrtek 17:30 hod. a neděle 17 hod.
Mše u Milosrdných: pátek 7:15 hod. a sobota 17 hod.
Příprava na 1. svaté přijímání – Povýšení: neděle 11:30 hod.

1. Dnes sbírka Haléř sv. Petra. Děkujeme za vaše dary.
  2. Tento týden budou mše sv.: ve středu v 17 hod. v kapli sv. Anny, ve čtvrtek v 10:30 hod. v kapli sv. Andělů strážných, v sobotu v 9:30 hod. v DD Nerudova.
  3. Přednáška s besedou na téma Církevní restituce, ano či ne?! Uskuteční se ve středu 26. 2. v 17 hod. v Přednáškovém sále Městského divadla v Prostějově. Přednáší P. ThDr. Daniel Vícha, farář v Karviné. Srdečně zveme.
  4. Setkání seniorů ve čtvrtek 27. 2. po ranní mši sv. tentokrát nebude!!!
  5. Páteční oratoř pro děti: 14 – 16:30 hod. v Katechetické místnosti. Zvou Animátoři.
  6. Kurs pro lektory – pro ty, kdo čtou v kostele – v sobotu 1. 3. dopoledne od 9 hod. s MgA. Martinou Pavlíkovou.
  7. Zveme všechny děti, rodiče, prarodiče na tradiční pohádkový Karneval, v sobotu 1. 3. ve 14:30 hod. v Domě služeb ve Vrahovicích. Zazpíváme si, zasoutěžíme o skvělé ceny, zatancujeme a budou vyhlášeny nejkrásnější masky, které vyhrají pohádkové ceny. Vstupné dobrovolné.
  8. Srdečné poděkování p. Ing. arch. Josefu Indrovi za architektonický návrh a p. Františku Kalábovi z Kostelce za zhotovení zábradlí u hlavního vchodu do kostela. Díky Vám.