Ohlášky - 16.2.2014

Svátky v týdnu:

• Sobota - Svátek Stolce sv. Petra, apoštola
  • Neděle - 6. neděle v mezidobí

Mše v Krasicích: čtvrtek 17:30 hod. a neděle 17 hod.
Mše u Milosrdných: pátek 7:15 hod. a sobota 17 hod.
Příprava na 1. svaté přijímání – Povýšení: neděle 11:30 hod.

1. Příští neděli sbírka Haléř sv. Petra. Z této sbírky Svatý Otec přispívá postiženým ve světě. V minulém roce činila tato sbírka za naši diecézi 2.606.200 Kč. Děkujeme za dary.
  2. Ve středu 19. 2. 2014 je ještě jedna poslední možnost připojit se k Duchovní obnově pro oživení a prohloubení vztahu ke Kristu. Zájemci přijďte ve středu v 18 hod. na faru.
  3. Kurs pro lektory – pro ty, kdo čtou v kostele – pro absolventy nové i staré, v Prostějově u Povýšení v Katechetické místnosti nad sakristií. Další setkání bude v sobotu 22. 2. dopoledne v 9 hod. s MgA. Martinou Pavlíkovou.
  4. Páteční oratoř pro děti: 14 – 16:30 hod. v Katechetické místnosti. Zvou Animátoři.
  5. Církevní restituce, ano či ne?! Přednášku na toto téma s následnou diskuzí přednese P. ThDr. Daniel Vícha, farář v Karviné v Přednáškovém sále Městského divadla v Prostějově ve středu 26. 2. v 17 hod. Srdečně zve Mgr. Jindřich Miklas za občanské sdružení Caritas Christi urgent nos. Informace na nástěnce.