Ohlášky - 9.2.2014

• Pondělí - Památka sv. Scholastiky, panny
  • Úterý - Panny Marie Lurdské, Světový den nemocných
  • Neděle - 6. neděle v mezidobí

Mše v Krasicích: čtvrtek 17:30 hod. a neděle 17 hod.
Mše u Milosrdných: pátek 7:15 hod. a sobota 17 hod.
Příprava na 1. svaté přijímání – Povýšení: neděle 11:30 hod.

1. Koncert skupiny Paprsky: dnes, t. j. v neděli 9. 2., v 15 hod v kostele sv. Bartoloměje ve Vrahovicích. Srdečně zveme.
  2. Ve  středu 12. 2. 2014 je ještě poslední možnost připojit se k Duchovní obnově pro oživení a prohloubení vztahu ke Kristu. Zájemci přijďte ve středu v 18 hod. na faru.
  3. Kurs pro lektory – pro ty, kdo čtou v kostele – pro absolventy nové i staré, v Prostějově u Povýšení v Katechetické místnosti nad sakristií. Další setkání bude v sobotu 15. 2. dopoledne v 9 hod. s Dr. Petrem Chalupou. Další přednášky pak v sobotu 22. 2. a 1. 3. s MgA. Martinou Pavlíkovou.
  4. Páteční oratoř pro děti: 14 – 16:30 hod. v Katechetické místnosti. Zvou Animátoři.
  5. Minulou neděli oslavil 90. narozeniny O. Cikryt. Vyprošujeme mu Boží požehnání a zdraví. A můžeme na něj vzpomenout v modlitbě (a pomodlit se za něj Zdrávas Maria).