Ohlášky - 2.2.2014

• Pátek - 1. pátek v měsíci
  • Sobota - Sv. Josefiny Bakhity, panny
  • Neděle - 5. neděle v mezidobí

Mše v Krasicích: čtvrtek 17:30 hod. a neděle 17 hod.
Mše u Milosrdných: pátek 7:15 hod. a sobota 17 hod.
Příprava na 1. svaté přijímání – Povýšení: příští neděle 11:30 hod.

1. Děkujeme všem, kdo jste jakkoliv přispěli k důstojné a pěkné oslavě Dona Boska, kdo jste přinesli věci do tomboly, napekli, apod.
  2. Od  středy 5. 2. 2014 začne Duchovní obnova pro oživení a prohloubení vztahu ke Kristu. Zájemci přijďte ve středu v 18 hod. na faru.
  3. Kurs pro lektory – pro ty, kdo čtou v kostele – pro absolventy nové i staré. 4 následující soboty v únoru v Prostějově u Povýšení v Katechetické místnosti nad sakristií. První setkání bude v sobotu 8. 2. dopoledne v 10 hod. s Mons. Josefem Hrdličkou. Další přednášky v sobotu 15. 2. v  10 hod. Dr. Petr Chalupa, a následující 2 soboty pí. MgA. Martina Pavlíková.
  4. Páteční oratoř pro děti: 14 – 16:30 hod. v Katechetické místnosti. Zvou Animátoři.
  5. Koncert skupiny Paprsky: sobota 8. 2. v 17 hod. v kostele v Kostelci na Hané, neděle 9. 2. v 15 hod v kostele sv. Bartoloměje ve Vrahovicích. Srdečně zveme.