Ohlášky - 1.12.2013

• Čtvrtek - Bl. Filipa Rinaldiho, kněze
  • Sobota - Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
  • Neděle - 2. neděle adventní

V neděli v 18:15 hod. se modlíme Večerní chvály. Zveme.
Mše v Krasicích: čtvrtek v 17:30 hod., neděle v 17 hod.
Večerní mše sv. v sobotu u Milosrdných v 17 hod.
Začnou ranní mše u Milosrdných: již tento pátek v 7:15 hod.

1. Děkujeme všem, kdo uklízeli kostel u Milosrdných bratří po opravách.
  2. Adventní zastavení studentů CMG: v neděli 1. 12. v 15 hod. u Povýšení. Přijďte se studenty ztišením zahájit čas adventní.
  3. Roráty: budou v pondělí, ve středu a v pátek v 6:45 hod. u Povýšení. Děti pak budou mít snídani na faře (rohlíky a kakao). V 7 hod. po rorátech (po, st, pá) bude bohoslužba slova a sv. přijímání.
  4. Povýšení: příští neděli 8. 12. prodej knih na faře.
  5. Kostel C+M: zveme děti na Mikulášskou nadílku příští neděli po mši sv. v 9 hod.
  6. Příprava na 1. svaté přijímání: začne příští neděli (11:30 hod.).
  7. INRI – jsou u kancionálů. Kalendáře 2014 na vitrínce u Katolického týdeníku.
  8. Adventní koncert Ondřeje Muchy pořádá KDU–ČSL a farnost v sobotu 14. 12. v 17 hod. u Povýšení.
  9. Páteční oratoř pro děti: 14 – 16:30 hod. v katechetické místnosti. Zvou Animátoři.
  10. Kniha vydaná k 310. výročí posvěcení kostela: Dr. Karel Kavička – Farní chrám Povýšení sv. Kříže v Prostějově. Za 60,- Kč u vchodu do kostela.