Římskokatolická farnost Povýšení svatého Kříže Prostějov

DS: ID exd67es

www.prostejovfarnost.mzf.cz

č.ú.: 1500345309/0800

Úřední hodiny v kanceláři:

středa              10:00 -11:00

čtvrtek             15:00-16:00

pátek               10:00 -11:00

Úřední hodiny slouží především k zapisování úmyslů mší svatých, k tomu, abychom Vám vystavili potvrzení o křtu nebo jiné potřebné potvrzení, k tomu abyste požádali o udělení svátostí.

Pokud vám úřední hodiny nevyhovují, domluvte se na telefonním čísle farnosti nebo faráře na jiném čase.

Pokud mimo úřední hodiny a bez předchozí telefonické domluvy přicházíte v opravdu neodkladné záležitosti, zazvoňte na zvonek – farář Aleš Vrzala.

Farář P. Aleš Vrzala- tel.: 777 162 338 – na faráře se můžete obracet ve všech záležitostech souvisejících s farností.

Kaplan P. Pavel Barbořák SDS – tel.: 607 213 156 – kaplan naší farnosti je zároveň administrátorem farností Určice a Myslejovice, a proto ve farnosti nebydlí. Na bohoslužby a k dalším službám ve farnosti dojíždí.

Kněží a jáhni:

• farář: P. ICLic. Mgr. Aleš Vrzala