Přímý přenos aktuálního dění v kostele Povýšení sv. Kříže naleznete po kliknutí na tento odkaz:

Přejít na živý přenos z kostela

Aktuality

Aktuality k neděli 26. dubna

Vytvořeno sobota 25. duben 2020 13:59

Jak to bude v neděli 26.4. se slavením mší svatých, svatým přijímáním a zpovídáním? Mše svaté budou v 7:30 a v 10:30 v kostele Povýšení svatého Kříže a budete je moci sledovat na https://youtube.com/prostejovfarnost. 15 osob, které mohou být na bohoslužbě, je příliš málo, vždyť polovinu tvoří ti, co jsou u oltáře a na kůru, proto počkáme až povolí účast většího počtu osob.  Odpoledne od 14 do 17 se bude v kostele podávat svaté přijímání. Zároveň se bude na rajské zahradě zpovídat. Vstup na zahradu brankou ve vratech z ulice Kostelní. 

Jak to bude ve všední dny, veřejníme brzy.

Copyright 2012, Tento web spravuje InterInvest Moravia, s.r.o., která je také administrátorem portálu Můj Prostějov a dalších...

Joomla Templates by Wordpress themes free