Přímý přenos aktuálního dění v kostele Povýšení sv. Kříže naleznete po kliknutí na tento odkaz:

Přejít na živý přenos z kostela

Aktuality

Aktualizace 12.3.2020 k nouzovému stavu ohledně šíření koronaviru

Vytvořeno čtvrtek 12. březen 2020 15:09

Následující pokyny byly nahrazeny novými, viz výše na těchto stránkách.

Vážení farníci, 

vzhledem k novým opatřením vlády ČR se ruší všechny bohoslužby ve farnosti a vše ostatní, co vede ke shromažďování lidí. Mše svaté budou slaveny bez účasti lidí na dané úmysly. Budou živě přenášeny na těchto webových stránkách. Tuto zprávu šiřte. O svaté přijímání je možné požádat vždy po skončení přenosu mše svaté. Kostel bude po dobu jedné hodiny otevřený a bude přítomen podávající. Po přijetí Těla Páně a krátkém osobním díkůčinění z kostela odejděte. Každou neděli odpoledne po dobu trvání mimořádných opatření bude kostel PsK otevřený k přijetí Eucharistie od 13:00 do 17:00. Sledujte aktuální informace na těchto webových stránkách.

Aleš Vrzala, farář

Copyright 2012, Tento web spravuje InterInvest Moravia, s.r.o., která je také administrátorem portálu Můj Prostějov a dalších...

Joomla Templates by Wordpress themes free