Aktualizace 12.3.2020 k nouzovému stavu ohledně šíření koronaviru

Vytvořeno čtvrtek 12. březen 2020 15:09

Následující pokyny byly nahrazeny novými, viz výše na těchto stránkách.

Vážení farníci,

vzhledem k novým opatřením vlády ČR se ruší všechny bohoslužby ve farnosti a vše ostatní, co vede ke shromažďování lidí. Mše svaté budou slaveny bez účasti lidí na dané úmysly. Budou živě přenášeny na těchto webových stránkách. Tuto zprávu šiřte. O svaté přijímání je možné požádat vždy po skončení přenosu mše svaté. Kostel bude po dobu jedné hodiny otevřený a bude přítomen podávající. Po přijetí Těla Páně a krátkém osobním díkůčinění z kostela odejděte. Každou neděli odpoledne po dobu trvání mimořádných opatření bude kostel PsK otevřený k přijetí Eucharistie od 13:00 do 17:00. Sledujte aktuální informace na těchto webových stránkách.

Aleš Vrzala, farář